
Рокерборд SwaeyBoard Балансборд розвиваюча іграшка балансир дошка дитяча
1 750 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ДЗ129
Виготовлення 2-3 робочих дні.
Ціна на дитячий без захисту для пальчиків
В комплекті інструкції з використання для діток та з вправами для дорослих
Також виготовляємо рокерборди ІЗ ЗАХИСТОМ ДЛЯ ПАЛЬЧИКІВ
Гарантуємо якість!
SwaeyBoard - це перші і єдині рокерборди Вальдорфської педагогіки українського виробника!
Сотні задоволених клієнтів та відгуків!
Протипоказань немає, одні показання
Можливості його використання обмежуються лише дитячою фантазією, яка чудово при цьому розвивається.
-SwayBoard замінить гірку, дорогу для машинок, ліжечко для ляльки, стілець, столик для сніданку, гойдалку, майданчик для йоги, гамак і ще багато всього.
-Укріплює поставу
-Сприяє хорошій розтяжці
-Укріплює м’язовий корсет і всі інші м’язи
-Стимулює вестибулярний апарат
-Покращує відчуття балансу, рівноваги вже після перших використань.
Зрештою, це весело та цікаво!
Подаруйте своій сім’і спільну радість!
Ваша дитина такого точно не має
І з подарунком не прогадаєте
Дітям від 0 до 99+
. Легко витримує 150кг.
Виготовлено з дерева, покрито водним лаком без розчинників. Ззовні фетр для пом’якшення контакту з підлогою.
Весела розвага з користю
Детальніше на сторінці
https://www.facebook.com/swaeyboard
https://www.instagram.com/swaeyboard
www.swaeyboard.com.ua
Або пишіть сюди
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SwaeyBoard |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 г |
| Возраст | От 12 мес |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 93 мм |
| Материал | Фанера |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Балансир |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 28 мм |
- Цена: 1 750 ₴










