Подушка SwaeyBoard для дитячого рокерборда.
Має спеціальну кишеньку завдяки якій кріпиться на борд і не з'їжджає.
Наповнювач холлофайбер (гіпоалергенний, легкий в догляді)
Зовнішній чохол габардин
Внутрішній чохол флізелін
Обидва чохла застібаються / розстібаються на замок
Розміри (довжина * ширина) 35x35 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SwaeyBoard |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 45 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴





